Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel Černý kůň, Louny

Beneše z Loun 140, 44001
od 700 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 310m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel Černý kůň se náchází v samém centru města Louny. Z jeho pokojů je nádherný výhled na lounskou pěší zónu a především chrám sv. Mikuláše.

Další informace

Na každém pokoji je televizor a chladnička. Pokoje jsou stylové a komfortně zařízené. Free WiFi připojení.
Součástí hotelu je vlastní stylová irská restaurace, kavárna, VIP salonek pro uzavřenou společnost, Zahradní restaurace, 3D kino s prostorovým ozvučením AURO 11.1, Music Bar v období od října do dubna s pravidelnými sobotními koncerty.

Ceny

Apartmán
1.100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
700 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Restaurace
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Konferenční možnosti

Vybavení pokojů

TV
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Součástí hotelu je vlastní stylová irská restauracekavárna a zahradní restaurace. Irská restaurace se nachází v prostorách suterénu hotelu přímo naproti chrámu sv. Mikuláše, několik metrů od Mírového náměstí a radnice. Zahradní restaurace Černý kůň se otevírá každý rok s příchodem prvních teplých večerů a celé léto je zde možné posedět. Část prostor je zastřešena, takže není třeba se obávat letního deště. V restauraci si můžete objednat nejen pravý Guiness a irské speciality, ale i další vynikající jídla a velký výběr pití.

Sportovní možnosti v okolí

Koupání řeka, jezero

Mapa

Centrum 310m
Autobus 1km
Velká mapa