Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka, Blšany

Náměstí 17, 43988
od 870 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka *** naleznete přímo ve středu malebného městečka Blšany, kterým prochází mezinárodní silniční trasa I/27(E53) vedoucí od rakouských hranic přes Plzeň a Žatec až k hranicím s Německem a může tak spolehlivě poskytnout pohodlí hotelového zázemí v nově vybudovaných pokojích a restauraci na Vašich obchodních cestách stejně dobře jako na Vaší dovolené.

Další informace

Hostům jsou k dispozici nejen dvoulůžkové a třílůžkové pokoje a apartmány pro 4 a 5 osob, ale i jeden bezbariérový pokoj pro dvě osoby. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením, televizí, satelitem, dvd přehrávačem, telefonem a internetem. Dále je k dispozici hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu a půjčovna kol. 

K příjemnému posezení zve naše restaurace s bohatým výběrem jídel nejen z české kuchyně a vinárna, jejíž atmosféra je umocněna krbem. V hlavní sezóně je restaurace rozšířena o letní terasu. Hoteloví hosté si mohou vybrat z již tradiční nabídky tří forem stravování – snídaně, polopenze a plné penze. 

Hotel & Motorest V Údolí Zlatého potoka nabízí celkem 33 pevných lůžek a 11 přistýlek v těchto typech pokojů:

  • bezbariérový pokoj pro 2 osoby
  • jednolůžkový pokoj
  • dvojlůžkový pokoj
  • třílůžkový pokoj
  • čtyřlůžkový pokoj
  • apartmán pro 5 osob

Každý pokoj má vlastní sociální zařízení, TV, SAT, DVD, telefon, internet

Nabízíme široké možnosti stravování, bezbariérový přístup, možnosti cykloturistiky, agroturistiky, půjčovnu trekkingových kol a hlídané parkoviště přímo v areálu hotelu. Máte-li psího miláčka, nemusíte se bát k nám přijet i s ním! 

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.880 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.230 Kč
Jednolůžkový pokoj
870 Kč
Třílůžkový pokoj
1.650 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V Hotelu & Motorestu V Údolí Zlatého potoka se specializujeme na typicky českou kuchyni. Denně nabízíme výběr minimálně ze 3 polévek a 10-15 hotových jídel. V našem stálém jídelním lístku naleznete: Studené a teplé předkrmy, speciality připravené dle našich receptur, minutky z vepřového a kuřecího masa, ryby, bezmasá jídla, těstoviny, dezerty a široký výběr z nápojového lístku. Dle Vašeho přání a druhu oslavy Vám pomůžeme sestavit Vaše menu. V letním období je kapacita naší restaurace rozšířena o 20 míst na letní terase. Jsme držiteli  CERTIFIKÁTŮ potvrzujících nejvyšší kvalitu čepovaného piva udělovaným Královským pivovarem Krušovice a společností Heineken vybraným provozovnám, ve kterých jsou jejich výrobky

Mapa

Velká mapa